شارژ اسپیلت در کرج توسط نصاب حرفه ای

شارژ گاز کولر گازی اولین اقدامی است که بعد از نصب کولر گازی انجام می‌دهیم. همچنین زمانیکه متوجه کمبود گاز سیستم می‌شویم باید مشکل نشتی را برطرف و سپس برای شارژ گاز کولر اقدام کنیم.

نصب اسپلیت در کرج، نصاب کولر گازی دو تیکه

تماس اولیه و استعلام قیمت

با یک تماس، در کمترین زمان بصورت تخصصی از کارشناس شارژ گاز کولر‌گازی حرفه‌ای مشاوره بگیرید و متناسب با اندازه کولر‌گازی و شرایط موجود استعلام قیمت بگیرید.

هماهنگی زمان شارژ

با توجه به شرایط خود، می‌توانید هر زمانی‌ که برای شما مناسب است را هماهنگ کنید تا متخصص برای شارژ گاز اسپلیت در همان زمان مراجعه کند.

مراجعه و شارژ

در زمان هماهنگ شده، کارشناس مراجعه کرده و بصورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای با رعایت استاندارهای لازم، شارژ گاز کولر گازی و اسپلیت شما را انجام می‌دهد.

شارژ حرفه‌ای اسپلیت در کرج بصورت تخصصی

برای شارژ کولر گازی خود همین الان تماس بگیرید.

0
شارژ های موفق
0
درصد رضایت مشتریان
0
سال تجربه
0
تعداد متخصص

شارژ گاز کولر گازی در کرج

کولر گازی‌های جدید معمولا دارای یک لوله گاز به طول پنج متر هستند که بعد از عملیات نصب, شارژ گاز کولر گازی از طریق آن انجام می‌شود. زمان شروع شارژ گاز کولر‌گازی باید از عدم وجود هوا و رطوبت در سیستم مطمئن شوید. شرکت تولید کننده گاز مورد نیاز برای پنج متر لوله‌کشی را در نظر گرفته است. اما به ازای هر یک متر اضافه باید 20 گرم گاز به مقدار اولیه اضافه شود. بهترین راه اضافه کردن گاز, اندازه‌گیری وزن گاز مورد نیاز برای پر‌کردن کولر‌گازی است. در این روش می‌توان کپسول را روی یک ترازو قرار دهید و به میزان مورد نیاز گاز را به سیستم اضافه کرد.

اگر والف شیر سرویس یک کولر گازی را فشار دهید و گاز خارج نشود به این معنی است که کولر گازی خالی از گاز است. در این صورت باید سیستم را وکیوم کنید. برای وکیوم کردن کولر گازی به یک پمپ نخلیه یا گیج نیاز دارید. شلنگ‌های گیج مطابق استاندارد متصل می‌شوند و شلنگ زرد رنگ بین شلنگ آبی (کم فشار) و شلنگ قرمز (پر فشاز) قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که دریچه لوله ساکشن یا ورودی مبرد کولر باز باشد.

اضافه کردن گاز به کولر گازی که مقداری گاز دارد

شارژ گاز برای کولر گازی که قبل تر شارژ شده است با تمیز کردن و چک کردن لوله‌ها شروع می شود. همچنین فشار گاز باید با گیج بررسی شود و در صورتی که فشار گاز کمتر از 60 بود دستگاه به شارژ گاز نیاز دارد. در هر صورت, پس از شناسایی کمبود گاز کولر گازی باید علت کمبود گاز را بیابید و آن را رفع کنید. یکی از روش‌های ارائه شده, تخلیه کامل گاز موجود در کولر گازی و شارژ مجدد آن است. این روش به دلیل آلایندگی گاز خارج شده برای محیط زیست و احتمال انتشار گاز در محیط توصیه نمی‌شود.

نشانه‌های زیاد بودن گاز کولر گازی
  • مصرف برق کولر گازی بیش از حد استاندارد است.
  • رطوبت در فضای اتاق بیشتر از حد معمول است.
  • کولر گازی در حین کتر خاموش روشن می شود.
  • دمای کندانسور بالا است.

زمان شارژ کولر گازی در کرج

اختلال در عملکرد کولر گازی می‌تواند به معنی تمام شدن یا کم شدن گاز موجود در آن است. سرویس دوره‌ای و بررسی مداوم میزان گاز کولر‌گازی, زمان مناسب برای شارژ کولر‌گازی را تا حد زیادی مشخص می‌سازد. در ادامه به برخی از مواردی که زمان شارژ کولر‌گازی را مشخص می‌کنند اشاره داریم.

  • گرم شدن باد کولر‌گازی
  • ناحیه اواپراتور دچار یخ‌زدگی شده است.
  • صدای کولر‌گاز غیرطبیعی و بلند است.
  • مصرف برق کولر‌گازی بیشتر از حد استاندارد است.

تمام تلاش ما در کرج اسپلیت، نصب تخصصی و حرفه‌ای کولر‌گازی و اسپلیت شماست. تا سال‌ها با آرامش خیال از سرمای آن لذت ببرید.

برای شارژ کولر‌گازی در کرج همین الان تماس بگیرید.