نصب اسپیلت در کرج توسط نصاب حرفه ای

نصب کولر گازی دو تیکه یا اسپیلت باید توسط نصاب با تجربه صورت گیرد، چرا که مراحل نصب باید مطابق با استانداردهای مربوطه انجام گردد. نصب صحیح اسپلیت علاوه بر تاثیر بر طول عمر دستگاه بر کیفیت کارکرد آن و میزان سرمادهی آن نیز تاثیر مستقیم دارد.

نصب اسپلیت در کرج، نصاب کولر گازی دو تیکه

تماس اولیه و استعلام قیمت

با یک تماس، در کمترین زمان بصورت تخصصی از نصاب حرفه ای مشاوره بگیرید و متناسب با اندازه کولر گازی و شرایط نصب استعلام قیمت بگیرید.

هماهنگی زمان نصب

با توجه به شرایط خود، میتوانید هر زمانی که برای شما مناسب است را هماهنگ کنید تا نصاب برای نصب اسپلیت در همان زمان مراجعه کند.

مراجعه و نصب

در زمان هماهنگ شده، نصاب مراجعه کرده و بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای با رعایت استاندارهای نصب، کولر گازی و اسپلیت شما را نصب میکند.

نصب حرفه ای اسپلیت در کرج بصورت تخصصی

برای نصب کولر گازی در کرج همین الان تماس بگیرید.

0
نصب های موفق
0
درصد رضایت مشتریان
0
سال تجربه
0
تعداد نصاب

نصب پنل داخلی کولر گازی

برای نصب یونیت داخلی، می‌بایست بهترین محل برای نصب کولر گازی اسپلیت بر روی دیوار انتخاب شود. بهترین محل برای قرارگیری کولر، قسمتی است که از آن ناحیه، کولر می‌تواند باد را به قسمت‌های متفاوتی از محیط پرتاب کند.
 
  • اتصال لوله‌ تخلیه‌ آب یا درین کولر گازی و استفاده از پمپ درین

عملکرد کولرگازی به این شکل است که گرما و رطوبت را از محیط جذب کرده و به این شکل گرمایش محیط را به سرما تبدیل می‌کند. طی این روند میزانی رطوبت داخل سینی درین کولرگازی در پنل جمع می‌شود و برای تخلیه‌ی آن لازم است لوله‌ی تخلیه‌ی رطوبت متصل شود. قطر لوله‌ی درین نباید از 1 اینچ کمتر باشد. در صورتی که فاصله‌ی پنل کولرگازی تا محل تخلیه زیاد باشد، بهتر است از پمپ درین استفاده شود.  
نصب پنل داخلی کولر گازی

لوله کشی کولر گازی و تله روغن

لوله کشی در نصب اسپلیت

لوله کشی کولرگازی یکی از مراحلی است که می‌بایست با دقت بسیار بالا انجام شود و طول و ارتفاع مناسب لوله برای نصب کولر گازی رعایت شود.
اگر پنل کولرگازی در ارتفاع پایین‌تری نسبت به موتور دستگاه نصب شود، لازم است به ازای هر 5 تا 7.5 متر یک تله‌ی روغن قرار بگیرد. پس اگر مشاهده کردید که کارشناس نصب کولرگازی بخش‌هایی از لوله را به صورت دایره یا دو نیم دایره خمیده کرده است تعجب نکنید! این تله و Oil Trap به این منظور متصل می‌شود که روغن موجود در گاز کولرگازی، هنگام خاموشی موتور به سمت پنل سرازیر نشود؛
لوله کشی کولر گازی در شیراز و تله روغن

نصب یونیت بیرونی یا کندانسور

یونیت بیرونی کولرگازی باید از پشت 30 سانتی‌متر، از جلو یعنی قسمتی که فن دستگاه قرار دارد 70 سانتی‌متر، از طرفین هم آن سمت که شیر سرویس‌های نصب لوله‌ها قرار دارد 60 سانتی‌متر و طرف دیگر 30 سانتی‌متر فضای آزاد در نظر گرفته شود. این استاندارد به منظور تهویه‌ی مناسب و دسترسی آسان تکنسین به محل اتصال لوله‌هاست.

نصاب حرفه ای کولر گازی در شیراز

تمام تلاش ما در کرج اسپلیت ، نصب تخصصی و حرفه ای کولر گازی و اسپلیت شماست. تا سالها با آرامش خیال از سرمای آن لذت ببرید.

برای نصب کولر گازی در کرج همین الان تماس بگیرید.